Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spouštění win

Dobrý den.Mám problém při spouštění Win pri zapnutí se začnou modré kostičky načítat ale u toho to zůstane.Po vypnutí jsem vytáhl jednu z mechanik a nachvíli i baterku ze zákl.desky.Pak jsem pc zapnul a vse zase naběhlo.Nemůže to být mechanikou nebo zdrojem,nebo tam toho mám hodně?
zakl.deska MSI 915p/g Neo2
procesor prescot 3Gh
2x op.mechanika
Graf karta ATI X600XT
tv karta
4x větrák
2x Hdd
1gb ram
To vše táhne zdroj 400w
Moc dík za radu.

Vytáhnutím baterky jsi resetoval BIOS, takže nabíhá v Default modu.
To ovšem nevypovídá o ničem, kromě toho, že komp běží v Defaultu
a patrně bez jedné odpojené mechaniky. Možných příčin potíží je asi 99,
abych tě neděsil celým číslem. Bez detailních informací jsou všechny rady
jen střílením naslepo.