Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Klávesnice při startu nereaguje + modrá smrt

Čau mám drobnej problém... při startu počítače mi nefunguje klávesnice a naběhne až když se počítač dostane do Win (mám win7). počítač jsem jednou přeinstaloval protože při spouštění se mi objevilo okno kontrola soubourů -> kontrola neúspěšná -> restart -> repete. počítač jsem přeinstaloval díky tomu že jsem vytáhnul baterii a pak vrátil a asi na 4. pokud při obrazovce stiskněte libovolnou klávesu klávesnice konečně zareagovala a instalaci jsem provedl. Naneštěstí začala teď vyskakovat modrá smrt a já bych chtěl počítač přeinstalovat ale jsem zase v pasti protože klávesnice ne a ne fungovat. zkoušel jsem 2 různé klávesnice přes USB, PS port na desce není. Pokud budete chtít nějaká výpis z logu ve windows který nevím kde najít tak mi prosím dejte nějaký návod jak ho získat.

konfigurace:
MB: Ipisb-ch2
CPU: I5 2400
RAM: ?? 8GB
GPU: Asus 650Ti boost
PSU: 550W evolveo
+zvukovka Creative Sound Blaster Audigy FX

díky za rady :)

čau tak jsem udělal všechno podle rad a ... krom toho resetu (přepojil jsem kabely a klávesnice začala fungovat) no a PC už začalo nějak víc házet tu modrou smrt (už ani nespustil windows, při přehození HDD do mého PC v pořádku) takže jsem radši hodil PC do servisu protože nemám jak vyzkoušel co odsloužilo