Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak přetaktovat CPU ?

zdravím

chtěl by jsem si přetaktovat CPU ale nevím jak na to u tohodle zařízení.

System Manufacturer: FUJITSU SIEMENS
System Model: ESPRIMO Mobile V5505
BIOS: Ver 1.00PARTTBLM
Processor: Intel(R) Pentium(R) Dual CPU T3200 @ 2.00GHz (2 CPUs), ~2.0GHz
perating System: Windows 7 Home Premium 32-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601.win7sp1_ldr.170209-0600)

netuším jaký program na to použít (je jich mnoho) a v biosu to nejde bo tam není taková možnost.

Programu je mnoho? Kde? Pouzit mozes len ten ktory funguje, a to bude asi ziaden, resp. len ten ktory pozna dany HW. Potrebujes zmenit bclk resp. FSB, ale ten cpu je taka starina ze zhlavy neviem ci tam bol este chip na to extra, ale aj keby sa ti to podarilo tak to bdue stejne k hovnu ten CPU je velmi stary nic tym nevyhras. (to je snad este nejake pentium3 ci co)