Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vlastní windows na notebook

Zdravim.
Jak je to s Windows a jejich digitální licencí dodanou s notebookem (štítek dell windows 7 processional OA), jestliže nainstaluji vlastní Windows z microsoft usb? Co se s ní stane? Ta je/byla uložená někde na základní desce? Co se s ní děje dál?
Má nebo může mít případně nějaký vliv na aktuální systém? Windows10 home 64.
Info:
Dell E6320 prodaný v německu s windows 7 pro 32bit, v česku vystavený na stránkách prodejce s windows 7 pro 64bit, koupený jako repasovaný s windows 10 pro 64 bit MAR, downgrade na win 7 pro 64 bit. (U downgradu jsem mluvil skrz telefoní systém s živou ženskou, nadiktoval jsem jí celej vygenerovanej kód, prý mi chybělo jedno šestičíslí, i přesto win 7 aktivovala). Pak se systémy párkrát prostřídaly, vždy se mi podařilo windows aktivovat už klasicky pomocí automatu.
Nedavno Mi přišlo usb z microsoftu, Windows10 home.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Windows 7 licencia tam je furt, nic sa s nou nestane.
Windows 10 ak tam uz bol cez upgrade, tak si nemusel nic kupovat od microsoftu, on si to zisti sam na serveri MS pri alebo po instalacii ze to je zas na tom stejnom HW.
A nema to ziaden vliv na system.

No mně šlo o čistotu instalačky. Nedokážu to sám poznat no, jestli je stažený image v pořádku nebo ne.
To že se jsem si koupil v dobré víře NOVÉ windowsi, i když za 3600,- mě předtím nevadilo, aspoň jsem se tešil na čistý systém. Že jsem si vlastně pořídil Windows.old 10 Home je fakt židovina.:D

Já právě tamtu licenci nechci vzhledem k tomu, že byla k professional a tato je Home. Nevyužívam výhody win pro. Jen jsem nevěděl jestli se to nějak nemíchá.
Jesťě budu mít jeden dotaz k defaultnímu účtu, ale to až později teď nemám čas se ptát:/
Děkuji ti za info!;)