Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalace Win 7

Dobrý den, odešel mi ve starém pc HDD tak jsem koupil noví již SATA HDD (mám na desce sata konektory) dříve byl na ten tlustý kabel. Připojil jsme HDD. V biosu jsme dal první bootovat CD a pak HDD, cd se načte pak načítaní win 7 a jak se objeví klasická modrá obrazovka tak se to sekne a nejede to dál. Co stím ?
Změna kategorie, původně: Software (karel)

... jaj kukam ze ten HDD je prazdny bez Win, tak potom startuje instalacka, a ked je tam BSOD, tak je vadny HW.
Citaj co presne je napisane na tej BSOD.
Alebo ak to neni BSOD, tak to je tiez asi HW problem :D Cakaj nechaj to aj polhodinu ci to nepojde daelj. Do biosu defaults a save&exit. Skus to aj bez pripojeneho HDD, ze ci to nieco napise.

HDD je nový, instalace a pod. šla normálně, okýnko s jazyky mi tam naskočilo cca po 5 min. I celková instalace win byla extrémně pomalá a všechny okýnka a pod. trvaly extrémně dlouho. Důvod neznám ale vše se doinstalovalo i když po cca hodině na nový sata 3 disk s 7200 ot. mechanikou to být nemůže. Po té jsem to zkoušel se svojí mechanikou s kterou jsem instaloval win u sebe cca za 5 min. A to i se stejného DVD. Leda že by to brzdil procesor. Jinak netuším.