Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Baterie Notebook

Zdar chlapi,ve svém notebooku HP EliteBook 8730w Windows10 mám 1/2roku starou baterii a ta se mi nechce nabít.Win10 ukazuje 0 procent.Když vypnu nabíječku ntb se vypne.Bios mám aktualní poslední verzi F20,ale tam kalibraci baterie nemůžu najít.Poradíte mi někdo,prosím jestli se dá něco s tím dělat? Děkuji za ochotu.
Tady přikládám výsledek testu bateriového zdroje.

V_st_i_ek.png

Ked win ukazuje 0% tak je bud baterka zdochla kvoli hlbokemu vybitiu a nasledne dlhodobemu nenabitiu, alebo kvoli nejakej vyrobnej vade, alebo je vadne nieco v ntb.
Ako prve treba skusit vypnut to a pripojit nabijacku na par hodin, a potom zapnut a kukat ci sa nieco zmenilo, prip. kazdu polhodinu odpojit nabijacku na par minut.
Dalsia vec je odpojit aj baterku aj nabijacku na par minut, nech sa resetne EC.
Ked nepomoze nic z toho tak reklamovat ak to vobec uznaju alebo kupit novu baterku apod.

To je len debilna MS animacia, neznamena to nic, len ze sa startoval windows.
EC ti neustale hlasi ze sa nabija, to ale este nemusi znamenat ze sa skutocne nieco nabija. Znamena to len ze EC to hlasi.
Zdochle baterky potrbuju hodiny aby este naskocili, ak vobec naskocia. A EC moze to nabijanie aj stopnut, preto som pisal to opakovane odpajanie.