Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Software pro zálohování windows

Zdravím,
jaký SW mi v současné době doporučíte pro zálohování Windows 7?
Nyní používám integrovanou utilitu, nicméně její funkce jsou dost omezené... takže hledám něco lepšího a ideálně free.

Mělo by to umět:
- vícenásobná bitová kopie systému
- zálohování dat do archivu
- rozdílová záloha
- možnost nastavení více úloh
- automatické odmazávání starých záloh

Všem děkuji za tipy.

Placene:

Acronis True Image (pouzivam)

EaseUS Todo Backup

Free:

AOMEI Backupper

---

EaseUS a AOMEI maji free verze volne ke stazeni na svem webu, Acronis ma "free" verzi kterou dava k nekterym SSD diskum a daji se i v ruznych akcich na netu sehnat promo klice (Acronis True Image HD).

Ovsem EaseUS a Acronis maji ty verze velmi omezene, napriklad prirustkove zalohy nejdou.

AOMEI ma free verzi nejmene omezenou, takze jestli chces zadarmo, tak ten.