Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická Karta - Nefunguje

Zdravím
Nedávno som si preinštaloval windows všetko vpohode len jedna vec Grafika.... Moja grafika je Ati Radeon HD 3870 nainštaloval som si ju (mam ju na DVD) ak sa dostanem do spravca zariadení a dám grafické adaptéry tak tam nemám napísane ako vtedy Ati Radeon HD 3870 ale mám tam Standardní grafický adaptér s rozlíšením VGA a ak dám aktualizovať software ovladače tak tam píše že to je aktuálne ale není pretože ta grafika mi furt nejde pretože mám všetko zväčšené tak neviem čo mám robiť
Ďakujem za rýchlu a užitočnú radu ......

"Nedávno som si preinštaloval windows všetko vpohode len jedna vec Grafika" Jednak slovo: "grafika" není vlastní jméno a jednak je tu otázka: "Jakpak ta instalace vůbec probíhala?" Obzvláště řádné ovladače v řádném pořadí.
A Windows (pokud je míněn os od Microsoftu) jaký? MS W 95 osr2? MS WfW 3.11? A na jakou HW konfiguraci se to instalovalo? Aby vůbec výrobce měl na to ovladače.