Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prehliadac Opera

prosim vas o radu, co mam spravit, ked nechcem aby sa mi skryvala sipka misky, uz pri dvoch sekundach nehybani. je to ako pri filme, jednoducho sa mi skryva a ja to vobec nechcem, skusal som uz hadam vsetko, napovedu, preinstaloval som starsiu verziu (9.20 z 9.22) a neviem sa toho zbavit. totalne ma to znervoznuje, prosim poradte mi

jasne ze kurzor, robi to len v opere, preto tomu nejak nerozumiem a skusal som vsetko, nejde to odstranit, nech sa neskryva. je to otrava, ked som na nete a nevidim kurzor (sipku misky) :)) , neviem najst nastavenie kde sa to vypina. da sa to nejako ????

robi to len v opere, som si isty. ani ovladacom mysi to nerobi, mam notebook, ale ani to nevypina ziadne setrenie energie, lebo senzor svieti iba kurzor sa straca, presne ako napriklad v bsplayer-i ked sa schovava. no ja neviem, to hadam bude dobra otazka priamo vyrobcom, ak by aj oni vedeli :-D