Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na sledování rychlosti stahování z WiFi routeru

Dobrý den. Hledám, ale zatím neúspěšně, program, který by monitoroval využití WiFi routeru. Jde mi o to, aby mi program ukazoval rychlost stahování na routeru, tzn. ze všech zařízení, které jsou připojeny a které stahují, ne jenom na mém PC, jak to dělají zatím všechny programy, co jsem našel. Díky.

loading...

Rychlost stahovania routra bude vzdy mensia, alebo nanajvys rovna tomu, aku ryclost mas zaplatenu. Router mozes mat akykolvek, mozes mat na neho pripojenych akykolvek pocet zariadeni, toto pravidlo bude vzdy dodrzane.