Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungují aplikace/odazy aplikací ve vyhledávání Windows

Čau,
už jsem bezradnej, tak píšu do poradny a prosím o radu. Přestaly mi fungovat aplikace ve vyhledávání. Napíšu třeba Výstřižky, normálně se to najde, ale na klikání ta aplikace nijak nereaguje, jako kdyby byl rozbitý odkaz. Nereaguje ani na pravý tlačítko myši, takže se nezobrazí ani možnosti.
Jedná se o aplikace, které se zobrazí pod hlavičkou Aplikace počítače. Zkoušel jsem i znova sestavit indexování a stalo se nic.

Díky za rady

loading...

Nainstaloval jsem PotPlayer, pak sem si všiml, že mi COM Surrogate nesmyslně vytěžuje procesor tím, že čekuje .*mov soubory na ploše. Furt dokola jak debil. Pro zjištění toho co to dělá, sem nejdříve použil Process333Monitor, ale tam sem e nic nedozvěděl, tak sem to našel v ProcessExplorer od mikrosoftu.
Pak sem přesunul mov soubory jinam a byl klid. Jo a ještě předtim sem ukončil proces com surrogate, ale hned naskočil znova.

Spusti PowerShell, ako správca!!!

Do modrého okna vlož:

Get-AppXPackage | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"

Po kontrole:
sfc /scannow

alebo:
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

V prípade, ak ti táto oprava appiek nepomôže, rozbaľ ISO W10 (tvojej verzie a edície) kliknutím myšou, po rozbalení klikni na Setup.exe. Po troch reštartoch máš prešrotovaný a opravený systém, ako nový, so zachovaním ikoniek, users a nainštalovaným SW.

Tak si tam nieco za tych par dni v tych windows poskodil bud ty instalovanim niecoho alebo vrtanim do niecoho, alebo mas vadny HW.
Win su legal? Alebo si tam daval nejake cracky alebo podobne viry? (inac W10 su sracka ale zas snad nie az takato, v tom mas asi prsty ty alebo HW)
P.S. aha instaloval si PotPlayer. Tak tam daj ciste win a uz tam neinstaluj PotPlayer. Odkial si ho tahal?