Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sledování na Notebooku?

Zdravím vás,
Nevím co se to děje, jestli se obracet sem nebo na Policii, ale dlouho mě to vrtá hlavou, není to furt, ale jen občas se mi třeba zapne webka a jede pak už furt, nebo zapne a vypne Zjišťování Polohy a to jsu třeba jen na ploše a dívám se na film. Zajímalo by mě co to může být? Notebook mám právě nový, havět tam žádnou mít nebudu, čistím to pravidelně. Věděl by si někdo rady? Nápady co s tím? Webku mám všude ve windowsu vyplou a stejně se někdy rozsvítí kontrolka, radši jsem ji i zalepil.

Děkuji mnohokrát. :)

PS: Lenovo Ideapad 100-15IBD

čistím to pravidelně

další uctívač ccleanerů, advancedů systěmů carů a podobných hnojů?
tím jsi windows akorát rozjebal a jsou zralé na novou instalaci.

webkameru můžeš zakázat ve správci zařízení.
windows mají něco jako firewall, ale do něj si případné viry nastaví výjimky samy - protože pochopitelně mají administrátorská práva.

kontrolu disku nejlépe udělat z bootovacího antivirového cd:
livecd
http://support.kaspersky.com/viruses/rescuedisk#do wnloads

Ještě jsi neodpověděl, čím čistíš? Pokud čistíš a tuníš registry programy jako CCleaner, TuneUp, SystemCare, tak se prostě nediv. Jsou to všechno sračky, který Ti dřív či později Windows zcela dodrbou k úplné nepoužitelnosti.

Odinstalujte ty programy na Vaše "čištění". Já osobně s tím mám zkušenosti, že to ten systém dodrbe ještě více. Jestli nepomůže zakázání webky ve Windowsu ani nastavení soukromí, tak bych zkusil kontaktovat výrobce, popřípadě vyřídil reklamaci.