Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem po vypadku elektriny nejde pc

dobrý den po vypadku elektriny se pc nespusti na plochu .pc normalne jde zapnout pak to najede na nacitani windows 10 ale na plochu se uz nedostanu jen cerna obrazovka je problem v hadrdisku?

Vidis na tej obrazovke aspon kurzor mysi? Nechal si to trebars hodinu ci to potom nenabehne?

Po vypadku elektriky moze byt trebars poskodeny suborovy system, treba skusit bootovat nudzovy rezim, alebo z instalacky do prikazoveho riadku a tam skusit chkdsk c: apod