Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Internetové připojení

Dobrý den mam problém s internetem asi před měsícem to šlo ještě v poho pak se to začlo zhoršovat viz. foto nevím jak je možné že je tak nestabilní nebo co že to tak klesá na fotce uvidíte jak kleslo připojení za měsíc z 24mb/s na kolem 6mb/s myslíte si že firma si snáma hraje a naschvál snižuje protože si myslí že na to jako nepřídu? nebo je to něčím jiným?

Děkuji předem za veškerou pomoc a omluvte gramatiku.

nepíšeš jak dostáváš internet do baráku: drát, wifi.
nepíšeš jestli zpomalení pozorují i jiné pc v domácnosti.
typ a stáří routeru je tajné.
v testu se zamalovanou ip je spacecom.cz, podle tvé ip jsi u starnetu.
tak si zkus aspoň tracert na nějaký server, jestli jde připojení normálními cestami:

tracert nix.cz

malinkej vysílač

takže wifi přijímač = client. nevyrostla v cestě nějaká překážka, má to přímou viditelnost?
pokud je na střeše, nechytá to zároveň síť jiného providera nebo koumáka s 20db parabolou? ale přístup do toho klienta asi nemáš, jen poskytovatel.

starou ip jsem nikde nesháněl, engine poradny je nějak cachuje a pod přihlášením uživatele někdy ukazuje dávno neaktuální ip.