Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odinstalace volitelných aktualizací

Zdravím potřeboval bych odinstalovat jednu volitelnou aktualizaci když se podívám do historii aktualizaci tak ji tam vidím ,ale když dám nainstalované aktualizace tak tam není tudíž ji nemužu odinstalovat jedná se o aktualizaci Intel - System - 7/8/2016 12:00:00 AM - 11.5.0.1019 děkuji za pomoc

chci to odinstalovat proto ,že mi to po pár dnech po instalaci pc začlo dělat bordel s no signal vždy zapnu pc no signal restartuju no signal když to přepojim na integrovanou tak to funguje ,ale občas to dělá i u integrované je to problém jen v zobrazení pc najede normálně do windows jen zlobí obraz grafika ,ram,hardisk,ssd disk odzkoušeno u kamaráda a bezproblému

Tie ovladace ani aktualizacie s tym ale nemaju nic spolocne.

Ked ti nahodne nejde grafika tak ze bios inicializoval tu druhu, tak je vadna grafika alebo zdroj, alebo MB. Windows ani nic vo windows nehra ziadnu rolu, mozes ten disk s windows aj odpojit a testovat ten problem bez disku (bez windows).

to si už 17 let pleteš fungování windows: v biosu může být funkční jiná kombinace režimů grafik, než jaká je nastavena ve windows.
(dá se to vyhumusit ještě současným zapojením vga a digi kabelu k monitoru, u domácích pc není běžné)
vzhledem k proměnlivému chování to u tebe vypadá na zprasenou instalaci základních ovladačů, ještě před grafikou.