Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Internet router TP-link

Dobrý den potřeboval bych poradit s routrem TP-link jestli někdo také vlastní tak by mi mohl poradit kde najdu zařízení která jsou ke mě připojena a jestli jdou nějak odstranit

Děkuji předem za pomoc

Pripojene zariadenia zvyknu byt vylistovane v nastaveniach routera v sekcii status (DHCP Clients List, ARP List, apod)
Odstranit idu tak ze zoberes kladivo a rozbijes ich. Pristup sa obmedzuje v prvom rade heslom, a da sa aj napr. filtrovat klientov podla MAC adresy, ak tam mas v nastaveniach mac filter.