Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Msi 350b nenabiha bios

Zdravim dneska sem skladal pc po slozeni ovsem neslo zapnout deska se rozsviti vetraky toci ale bios nenabehne deska je to msi b350 tomahawk am4 cpu ryzen 1500x vsiml jsem si ze na desce sviti gpu led ale kdyz vypojim gpu tak nenabehne taky fakt nevim co stim nekdo nejake napady?

Nejprve - zkontroluj zapojení přídavné napájení g.karty a procesoru, reset BIOSu.

Složil jsi to blbě, zkus to znova = mini konfigurace (deska procesor/chladič + g.karta a zdroj) nejlépe jen na stole mimo krabice = vyloučíš zkrat/distanční sloupky, jen jeden - druhy paměť modul zvlášť, bez disku, mechaniky.

Zdravím,
Zapojuješ monitor do integrované grafiky na desce nebo do normální grafiky v PCIe slotu?
Ryzen 1500x totiž nemá integrované grafické jádro, takže bez normální grafické karty ti to nebude nic zobrazovat...