Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firewall

Dobrý den, prosím moc o radu. Doporučte mě prosím někdo nějaký vysoce kvalitní firewall!!! Moc tomu opravdu nerozumím, teď mám nainstalován Sunbelt personal firewall. Ale byla to jenom zkušební verze a teď to asi před týdnem skončilo a už to jede jenom tak nějak... prostě divně!!! Pokud máte dobrý TIP, prosím i o odkaz odkud to stáhnout, děkuji.
PS: Mám AVG 7.5 professional... myslíte že by bylo rozumné dokoupit třeba ještě ten jejich firewall???
To je vše... prosím pomožte mi a děkuji mnohokrát, s pozdravem Davkauuu:))

Ja (podotykam uspesne) pouzivam uz rok Comodo Firewall. V poslednych testoch, co som prehliadal (a na zaklade nich sa rozhodol) dopadli pren velmi priaznivo. K tomu je este aj zadarmo, bez nutnosti registracie. Funkcny, prehladny, pekny a jednoduchy. Pri instalacii treba zvoli "zaciatocnicky mod" a nastavit "frekvenciu otravovania" na co najmenej -> podla vasich skusenosti.

domovska stranka a priamo link na stiahnutie