Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Optifine + Java

Zdravím.
Mám problém s nainstalováním OptiFine_1.12_HD_U_C4 do Minecraftu verze 1.12. Jávu mám staženou i podle verze mého PC čili 64x bitový systém. V normálním průběhu na videích se otevře bez problému instalační okno. Já ovšem mám jenom zablesknutí cmd a tím to končí. Zkoušel jsem i manuální instalaci ale při tý se mi stalo jako kdyby jsem neudělal žádnou akci. Ani jsem nemohl najít profil s tím co jsem si označil.

Ani zde 1P8G to nemohu najít vše jsem si pojmenoval stejně.

Otázkou je, zda by nebylo lepší vše kolem Minecraftu smazat a začít to instalovat pořádně od nuly..

Jako první bod: instalace obou verzí Javy (32 i 64bit), pomocí offline! instalace:
manual.jsp

Forge instaluju z *exe verze

edit: a nezapomeň i na LiteLoader.

1. Instalace MC
2. Instalace Forge (z *exe)
3. Instalace LiteLoader (z *exe), navázat na Forge
4. Nakopírovat do "mods" (viz výše) Optifine
(případně, máš-li na to stroj, shadery)
5. Nakopírovat do hry mody (pro Forge, LiteLoader)

Po instalaci čehokoliv je potřeba spustit MC (s Forge, LL,..) a pak zavřít! Jinak (četl jsem) se to může nějak doplantat..

Tak si zazálohuj někam svou instalaci, savy, mody do MC a kompletně to odinstaluj. Vč. smazání toho adresáře c:\Users\*****\AppData\Roaming\.minecraft\

Přihlas se na stránky Mojangu, stáhni si poslední launcher a nainstaluj vše od nuly. Budeš potřebovat svůj login, snad se nejedná o warez.

Nainstalovanou vanilla hru spusť, načti nový svět, ulož a vypni. Celý adresář zazálohuj. Zatím neinstaluj nic navíc