Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pomoc s zprovozněním zvuku na PC

Ahoj,

koupil jsem si ,staré nové" PC (bazarovka) a nefunguje mi nějak zvuk. Nejsem úplně IT zručný a proto bych Vás chtěl požádat o radu, kde co nastavit, aby to fungovalo.

Zde je odkaz na správce zařízení a ovládací panely zvuku:

asdabgb.jpg

Ať nastavím ze všech tří zařízení jakékoliv zařízení jako výchozí, signalizace zvuku se tam začne pohybovat, ale ze sluchátek nevyjde ani hláska.

Poradíte někdo jak na to? :)

každopádně jsem teď zjistil, že když sluchátka vytáhnu ,,reproduktory" z ovládacích panelů zmizí - takže to pozná, že tam něco strčím, z toho dedukuji, že bych měl toto zařízení nechat jako výchozí. Pořád ale žádný zvuk.