Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pasta na konektoroch CPU

Dobrý deň , všimol som si že mám trošku rozotretú pastu na spodnej strane procesora , chcel by som sa spytať či to môže spôsobiť nejaký problém a že či to mám hneď vyčistiť aj napriek tomu že počítač mi ide v pohode.

Zkus to opatrně očistit štětečkem namočeným v lihu. Pasta obsahuje silikon a ten se rád sám rozlejzá po konektoru a může způsobit úplné odizolování nožky procesoru. Kdysi jsme měli podobný průšvih u sálového počítače. Nějaký blbec nechal silikonovou vazelínou cosi namazat, nakapalo to do konektorů a málem jsme objednávali Kontox v konvích, jak se to muselo stále pucovat. PS: Z těch blbounů nahoře si nic nedělej, mají kecy ke každému, jako by se jim niky nic nestalo.