Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Větráčky

Ahoj lidi, chtěl bych se zeptat, jak je možné připojit větráček přímo ke zdroji? na zákl. desce mám bohužel jen 3 sloty na větráčky, jeden mám na vývod teplého vzduchu jeden na přívod studeného a jeden na procesoru.. bohužel moje gtx 1080 od msi která má mimochodem velice dobré hodnocení co se týče chlazení se při hrách dostává bez problémů na 85 stupnu, což si myslím že je způsobeno špatně větranou case, chtěl bych přidat 3 větráčky na sání a 1 na vývod ae nevím jestli to vůbec jde někam zapojit když jsou všechny sloty obsazené.. dá se na to pořídit nějaká redukce? Aby to šlo zapojit přimo do zdroje? děkuji.

Teploty jsem začal sledovat až po gpu throttle, pak jsem si našel pár benchmarků a testů kde lidi při hraní stejné hry na stejné detaily dosahovali teplot o 20 stupnu nížších, tu grafiku mám terpv týden tak bych ji nerad odpálil, proto radši utrátím dalších 600kč než abych kupoval grafiku za 15 tisíc.

odvod teplého mám ze zadu nahoře, a přívod ze předu dole, jenže tam jsou hard disky a proto se to možná tak dobře nedopraví ke grafice, proto chci dát aspon minimálně jeden ze spod kterej by dopravil studenej vzduch přímo ke grafice, jinak díky za rady :)

Obvykle je problém v nežádoucích perforacích bedny, kdy do bedny vniká luft na špatných místech a teplej se tam drží. Typicky je to děrovaná bočnice, kudy zadní větráky nasávají vzduch a hned ho vyženou ven, zatímco teplej vzduch u grafiky se drží.
Zkus tedy zakouzlit s lepící páskou.