Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odblokovanie prístupu na web stránky.

Dobrý deň,
windows10 mi začal blokovať prístup na niektoré web stránky. Doteraz s nimi nemal problém a v mobile si ich bez problémov otvorím. Viete mi poradiť, ako odstrániť toto windovsácke blokovanie web stránok?

Toto mi win10 začal vypisovať:
Tento web nemůže poskytnout zabezpečené připojení

Web stredoevropan.cz vrátil neplatnou odpověď.
Zkuste spustit Diagnostiku sítě systému Windows.
ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR

Ďakujem.

Dobrý den měl jsem to samé hlášku "Tento web nemůže poskytnout zabezpečené připojení" měl jsem zakoupený F-secure antivirus který to blokoval tam jsem dal povolené weby a napsal tam tu url webu a od té doby to vše jde jak má