Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemůžu stáhnout aktualizaci Windows 10

Dobrý den,mám problém na pc stahuju automatickou aktualizaci ( Windows 10 verze 1703). Stahuje se strašně dlouho vypočítal jsem,že se ještě bude stahovat 16h,ale když se stahuje tak "sežere" celý internet a nemohu dělat svou práci. A navíc když ji nechám stahovat přes noc tak se po půl h pc vypne a aktualizace se tím pádem nestáhne nevíte co mám dělat?
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Popisuješ podivné stavy. I když vypne displej, PC stále funguje. Hledej problém u poskytovatele internetu,popřípadě v nastavení napájení vypni přechod do režimu spánku,popřípadě hibernace. Neproběhlo u tebe tolik oblíbené čištění nebo zrychlení PC ? Jestli pirátíš hry,tak na stažení aktualizací již není kapacita ve stahování.