Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovenie dát zo zavíreného HDD

Zdravím,
v PC mám 3 HDD a na jednom z nich (WD 10EARS 1.0TB) som mal uložené rodinne fotky(nie je na ňom OS). Mám na ňom vírus. Nezobrazuje sa mi v PC (skúšal som aj v inom PC). Dajú sa nejako extrahovať tie fotky?
Ďakujem pekne.

tajný antivir vypsal "neznámý virus" na "neznámém místě"?
kromě toho, že vůbec pustil vir do pc - ten antivir bude nesmírně schopný a užitečný.

dnes jsou v oblibě snad už jen šifrovací viry a u nich máš smůlu, ke ztraceným souborům se nejspíš nedostaneš.

nečitelný disk nemá pro vir smysl, nemůže za něj chtít výpalné. spíš by to chtělo vytáhnout disk a podívat se na něj v jiném pc. nejdřív běžným systémem, pak zkusit testdisk. to ale musí dělat někdo, kdo ví co dělá.

viry:
- odpoj disky, které si myslíš že jsou bez virů
- nabootuj z antivirového boot cd
livecd
http://support.kaspersky.com/viruses/rescuedisk#do wnloads
- proskenuj nečitelný disk, co najde.

pak můžeš to samé udělat i s ostatními disky.