Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem UBNT Nano Station Loco2, problém s připojením

Zdravím, potřebuji se s touto klientskou jednotkou připojit k wifi síti a samozřejmě na internet. Problém spočívá v tom, že ke vzdálenému AP se připojím ale nejde internet.
Nevím, zřejmě dělám něco špatně ale netuším co.
Nastavený mám bezdrátový režim stanice a WAN na DHCP, režim sítě směrovač se zapnutým DHCP a NAT. Předpokládám za tuto jednotku připojit ještě AP jako wifi switch.
Podrobnosti doplním pokud se budete ptát.

1. zkotroluj nastavení WAN strany (tj. WLAN iface) - zda máš IP adresu atd.
2. pokud je bod 1. OK, pak budeš mít problém na LAN straně, bude ti chybět DNS, brána, nebo budeš mít stejný IP rozsah jako na WAN straně. To otestuješ pingáním na jednotlivé IP adresy routerů v tvé síti, případně pokusem o DNS resolving, např. seznam.cz