Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba "OpenCL.dll" po aktualizaci win10

Prosím o radu, na PC jsem spustil aktualizaci která trvala 30 min, protože mě k tom OS windows 10 stále nutil. Od té doby mi na ploše stále vyskakuje:
"Kód nejde spustit, protože se nenašel: OpenCL.dll. Pokuste se tento problém vyřešit přeinstalací programu"
Tato tabulka neustále vyskakuje, nelze se ji zbavit a dokonce ani nelze vypnout PC. Děkuji za rady

Díky, tohle jsem zkoušel a nepomohlo. Jen to zkontrolovalo pc, napsalo že je v něm vše špatně a nic neopravilo, jen nutilo k různým debilním registracím. Pomohlo vrátit aktualizaci zpět k předešlé verzi a tabulka se nezobrazuje. Bohužel tohle je jen dočasné řešení, ty špinavy vokna nutí k aktualizacím každej týden a já fakt nevím co mám špatně. OS za 3500 kč co mi akorát k**ví pc. Výrobce tohoto systému by měli upálit zaživa. Bohužel s win10 budou stále potíže a nikdo s tím nic nenadělá

No jo, máš pravdu, je tam. Tedy aspoň teď tam je, jestli tam byla i předtím když vyskakovala tabulka s tímto problémem nevím, do vyhledávače jsem napsal "opencl" a nic to nenašlo předtím ani teď. Knihovna se nejde teprve až do vyhledávače napíšu komplet. název "opencl.dll" což mě nenapadlo, je to hodně pomateny když to nic nenajde dokud se nevypíše komplet. název. Soubor který jsem z tvého odkazu stáhl se jmenuje "clientsetup_d-0" a zabírá 2,65 mb což je dost vzhledem k tomu že knihovna má jen 209 kb, ale věřím že tvůj odkaz je správný, ale zatím ho zkoušet nebudu dokud to není nutné.
Rozhodně děkuji za radu, byla užitečná

odkazy na 2 verze opencl.dll máš podtím, download opencl.zip je vpravo.

Tohle vysvětlení moc nechápu. "2 verze podtím" vidím, i když je tam napsáno že jsou pro 32 bit system což nevím jestli by fungovalo. "download opencl.zip je vpravo" tady už nevím co myslíš tím že je něco vpravo. Předpokládám že ten "DLL-files..." co je tam ke stažení v obřím rámečku hned nahoře není to co jsem měl stahovat

Předpokládám že ten "DLL-files..." co je tam ke stažení v obřím rámečku hned nahoře není to co jsem měl stahovat

přesně tak. tento kriplware je na stránce hned 3x.
tebe zajímá "opencl.dll, 2 available versions", některý .zip cca 30kb.

registrace .dll do windows: support

taky můžeš spustit v príkazovém řádku:

sfc /scannow

třeba něco opraví.