Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava na hry za neveliký peníz

Dobrý podvečír, rád bych si pořídil nějaké PC za dobrou cenu. Jelikož toto bude moje první sestava, potřeboval bych poradit. Proto se obracím zde na Vás. Žádám Vás tedy, abyste se podívali a sestavili optimální PC, které utáhne i novější hry(nemusí být na ultra detaily). Utratit bych za to chtěl něco kolem 12 tisíc. Budu velice vděčný za každou radu.

I bez monitoru to bude velmi tezke za 12K neco postavit, ale aspon se te hranici priblizit by se treba nejakym zakladem na nizke detaily v narocnych hrach dalo. Jenze monitor nemas, ten Sencor je na moderni grafiku nepouzitelnej, tak pocitej + cca. 4.000Kc na novy monitor.

Takze jestli vazne nemas aspon nejakych 16.000Kc, tak dosetri a pak se ozvi.