Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc pro internet a office do 7000 Kč?

Zdravím,
poradíte mi jaký vybrat stolní počítač (jen počítač, veškeré příslušenství jako monitor a podobně již vlastním) do 7000 Kč.
Jsem laik, a proto od počítače ani nepožaduji nic jiného, než bezproblémový provoz internetu a základních programů, nepotřebuji hrát žádné hry ani spouštět náročné programy.
Moje jediné požadavky jsou výše uvedená cena, nový produkt (nikoliv bazarový) a operační systém Windows 8 nebo vyšší v ceně.
Koukal jsem se, na tento: Acer Aspire xc 704, myslíte, že pro výše zmíněné účely postačí?
Díky

Acer Aspire xc 704 podle mě nebrat.
Nejvhodnější pro tebe by, podle mě, byla možnost ta, mít skládaný pc, například:
LhzW4B
odkazovaná tu:
http://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=932&t=1131316
je sice za 8000 Kč, ale mnohem mnohem mnohem lepší než ta tvá možnost + sehnat si licenci na Windows 10 (já myslím, že možnosti jsou..., například uvedu úplně tu nejhorší možnost - na aukru za 100 Kč, ale jsou i lepší možnosti) + sehnat si někoho v okolí, kdo ti to poskládá (syn, vnuk, partner :-), atd.).