Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Heslo u MC iBOOK G4

Dobrý den, prosím o radu, dostal se mi starší kousek tohoto typu, chtěl sem ho rozchodit, ale má při přihlášení tři uživatele, kteří požadují heslo. Bohužel nevím jak heslo odmazat, zkoušel sem dle internetu reset, ale vždy hesla. iBOOk G4 není zcizený je to opravdu již starší typ, jen prosím o pomoc děkuji

pokial poznáš master password a master administrator login pre dotyčný stroj,tak môžeš heslá zmeniť,zrušiť,odblokovať,pokial master password nepoznáš,tak v podstate neexistuje spôsob,ako heslá nejako ovplyvniť,jedine previesť kompletnú novú inštaláciu OS s výmazom už inštalovaného....