Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Budou fungovat dva monitory s AMD R9 380?

Zdravím, aktuálně používám monitor Acer P221w s VGA vstupem. Chtěl bych přikoupit druhý monitor, konkrétně tento: https://www.czc.cz/benq-gw2470h-led-monitor-24/177 976/produkt?utm_source=heureka.cz&utm_medium=cpc&u tm_campaign=Monitory&utm_term=BenQ_GW2470H_LED_mon itor_24. Zajímalo by mě jestli budou oba zároveň fungovat pokud je zapojím do PC s grafikou AMD R9 380. Děkuji
Změna předmětu, původně: PC monitor (karel)

AMD R9 380 uz nepodporuje VGA pripojeni, takze nemusi fungovat ten soucasny monitor. Ten novy ma HDMI, takze ten fungovat bude.

Nicmene nekteri vyrobci davali na karty AMD R9 380 navic prevodnik do analogoveho signalu a teda pokud na karte VGA port vyveden byl, potom pravdepodobne nebude problem pripojit oba monitory.