Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padaní notebooku.

Ahoj, mám tento notebook: https://www.czc.cz/msi-gl62-6qd-035xcz-cerna/18403 8/produkt Windows 10.

Můj problém je ten, že když mám zapnuté např. CS:GO a prohlížím si videa na youtube. Notebook prostě spadne. Černá obrazovka a můžu jen zmáčknout tlačítko "zapnout". Myslím si, že za to teplota nemůže, protože notebook není nikde zahřátý. Jak ho "ošahávám" nikde není teplý. Naopak třeba ANO, klidně za to teplota může, proto bych byl rád za doporučení nějakého rozumného programu na měření teplot. Tento problém mám už půl roku, ale řešit jsem ho začal až teď.

Kdyby jste potřebovali nějaké další informace ohledně čehokoli, napište. Pokusím se to nějak zjistit.

máš nastavené úzké sloupce tak, abys nic neviděl, to je ti k ničemu. bez názvů chyb není poznat, jestli je to rozvrtaná instalace, chybějící ovladače nebo hw vada.
padá to na bůhví co. chtělo by to hledat ce se děje kolem události eventlog, ale nemá smysl snímat a na dálku číst desítky obrazovek.
přitom hw chyby žádný záznam nenechají - to může být i případ přehřátí.
zkus na to poštvat nirsoft bsod viewer, co je v "caused by driver".