Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tichý notebook

Zdravím, do cenovky okolo 30000 hledám co nejtišší notebook s i7, SSD a 14", 15,6" displayem. Nějaké nápady?

Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

viz. L-Core, podivej se na Delly, ale take zavisi od toho co na notebooku budes delat. Napriklad pises, ze chces i7, ale ty se prodavaji ve dvou verzich (usporne a vykonne) s diametralne odlisnym vykonem. Pokud preferujes ticho, urcite se divej po i7-U teda uspornem, ale zase nemuzes cekat vykon na hry a podobne.