Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna grafické karty GTX 745 4gb - GTX 1060 6gb

Dobrý den , koupil sem PC ve keterem byla nacpana GTX 745 4gb a rad bych věděl jestli pujde nahradit grafickou kartou GTX 1060 6Gb GDDR5 https://www.alza.cz/evga-geforce-gtx-1060-sc-d4373 382.htm?o=1 koukal sem ze 745ka by mela být 6ti pin a 1060 jich ma asi vic a nevim jestli to v pc mam , nevim kde najdu Zak.Desku jako spec co mam abych se nato podival . dekuji moc za všechny rady

Intel core i7 -4790 3.60GHz
16Gb DDR3
Geforce GTX 745 4gb
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

to maji v tom popisku

Klíčové vlastnosti

Nová architektura Pascal s 16nm výrobním procesem
Nízká energetická náročnost - k napájení stačí jeden 8pinový konektor
Ideální pro herní zážitky ve QHD a Full HD rozlišení
Srovnatelný výkon s generací GeForce GTX 980
Karta využívá referenčně taktované jádro - 1 607/1 835 MHz
EVGA přidává nereferenční kvalitní chlazení

ok . už sem sticha :D jen este malej dotaz kdyz tu grafickou kartu vymenim bude to hodne znát? mam tam tu i7 4790 3.60 16gb ddr3 tedka treba hru doom rozjedu na 60fps na nejnižší spec , tom clancly rainbow six 30 fps na nejnižší. dekuji