Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Word - formátovanie ako lexikón

Takže mám takýto problém, už dlhšie, našiel som článok ako si naformátovať word ako knihu či lexikón ale mám problém pri tom, článok neudáva ako zariadiť aby sa text posúval z párnej strany na nepárnu. Rozdelil som stránu na dva stĺpce a zariadil že úzky stlpec naľavo majú všetky nepárne strany a úzky stlpec napravo majú všetky párne strany. Problém je v pridávaní textu lebo ak presiahnem párny list, word vytvorí pod ním prazdny list z číslom 0. Šlo by nejako zariadiť aby sa miesto toho text posunul z párneho listu do nepárneho, bez straty formátovania?

Ja ti vôbec nerozumiem.. z párnej na nepárnu, však to je normálne z predchádzajúcej na nasledujúcu, a to je v poriadku. Ten experiment so stranou rozdelenou na dva stĺpce zruš. Používaj normálne strany, a knihu (lexikon) z toho môžeš vyrobiť vhodným spôsobom tlače, viď návod vyššie. Je to nielen vo worde 2013, ale aj v 2010, a určite aj staršom.