Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Objednávání z eshopu Wish.

Máte někdo zkušenosti s timto obchodem?
Nikde jsem nenašel jak mi objednávka prijde jestli mi prijde přes poštu do schránky a pokud ano tak co kdyz bude balíček větší a nevleze se do schránky? A pošťák mé třeba nezastihne když budu doma.
Rád bych si něco objednal, takze jestli mi to někdo vysvětlí budu jen rád.
Díky

Předpokládám, že pošťák u vás funguje stejně jako jinde. Když nezastihne nebo se mu s tím nechce tahat, hodí do schránky oznámení. Údajně jsou to levné čínské fejky, jen nějaká mamča na emiminu si pochvalovala, že slintáček se nedá proslintat. Zkušenost naštěstí nemám, navíc to chce přihlášení přes něco.

Zkušenosti mám. Je to jeden z těch polehlivých - téměř u všeho je sledování zásilky (včetně kravin za pár korun). Pokud zásilka nedorazí, nefunguje nebo ti pošlou něco jiného, vrací bez řečí peníze. Protože platím přes PaytPal, mám peníze za reklamaci zpět druhý den.

Jinak u všech podobných obchodů platí, že dostaneš kvalitu úměrnou částce. Čekat, že si koupím drona za 150,- a bude to nějaký zázrak, to asi nemůže nikdo ;-)
Mechanické nářadí, kabely apod. jsou bez problémů.

Diky za odpovědi, ale stale nwm co se stane kdyz mě pošták nezastihne doma to pak pro zasilku musím na poštu a stojí to něco nebo je to zdarma k vyzvednutí.
Omlouvam se nemam s tím žádný zkusenosti.