Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vaio vs lenovo v boji o externy HDD :(

chcem sa opytat ci by ste mi vedeli pomct s tymto problemom:: mal som Sony VAIO Fit 15E Produktové číslo: SVF1521A6EW.CEZ teraz pouzivam Lenovo Flex 2 15 Produktové číslo: 59425348 no mam problem s ext. HDD Verbatim ( ma 1TB no ukazuje mi 7GB volnych z 39GB ) - nemozem sa dostat k datam, ktore som do neho uploadol z vaia - su nejak blokovane vaio sw ... vedeli by ste to spravit alebo mi poradit ako by som to zvladol sam? aka by bola cena?
snazil som sa to riesit na forach zive sk aj cz no sam to asi nezvladnem ...
http://www.zive.sk/forum/poradna-softver/469315/va io-vs-lenovo-v-boji-o-externy-hdd/#prispevok-37692 72
https://www.zive.cz/poradna/vaio-vs-lenovo-v-boji- o-externy-hdd-/sc-20-cq-606483/default.aspx?consul tanswers=1

chybí screen ze správy disků.
ale už to řešíš na dvou fórech najednou, je nesmysl to řešit ještě na třetím.

může to být způsobeno postupným poškozováním souborového systému, pokud nemáš ve zvyku to slušně odpojovat a vytahuješ disk za běhu. může stačit i jeden blbý pokus.