Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přeinstalace PC

Dobrý den, mám PC osazený procesorem INTEL CORE i5-6400 2,7 GHz,
deska MS B150M PRO-DH
RAM - DDR4 2133 MHz 4 GB – 2x
OS – Win 10 Home 64 bit
Chci své PC přeinstalovat a proto jsem si na webu výrobce zákl.desky našel následující ovladače:

BOARD AUDIO DRIVERS: Realtek High Audio driver
ON-BOARD VGA DRIVERS: Intel VGA driver
SYSTÉM & CHIPSET DRIVERS: Intel chipset driver
LAN DRIVERS : Realtek PCI-E Ethernet Driver
OTHER DRIVERS : Intel Me Fw Update tool
Intel Management Energie Driver
Intel Seriál IO Drivers
Intel Software Guard Extensions
Intel Small Business Advantage

Vím, že je musím instalovat v pořadí : chip set, VGA driver, LAN Driver, Audio Driver.

Prosím o radu, zda musím instalovat i všechny OTHER DRIVERS .
Věřím, že mi jako začátečníkovi poradíte a předem všem děkuji za správné a podnětné rady

Potrebne je:
SYSTÉM & CHIPSET DRIVERS: Intel chipset driver
BOARD AUDIO DRIVERS: Realtek High Audio driver
ON-BOARD VGA DRIVERS: Intel VGA driver
LAN DRIVERS : Realtek PCI-E Ethernet Driver
- a wifi nemas?
Intel Management Energie Driver
Intel Seriál IO Drivers

Je mozne ze W10 si najde pre mnoho veci ovladace na windowsupdate, ale ja by som nainstalil najprv tieto, pri odpojenej LAN, a restart, a az potom pripojil LAN nech si update updatuje.

Inac ten ME update tool radsej neinstaluj nikdy, a tie 2 posledne (Intel Software Guard Extensions, Intel Small Business Advantage) mozes ale nemusis, to su utility s funkciami ktore asi nepouzijes. Keby si mal bez nich v spravci nejake nezname zariadenia tak by som to nainstalil, inac ne.