Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po zapnutí vybitého notebooku je ntb pomalý a seká se

Dobrý den,

mám notebook Lenovo B50-30 (RAM 4GB, 64bit OS, Intel, 1.83GHz, Windows 10) chtěla bych se zeptat, když se mi notebook vybije (nebo se vypne z důvodu, že ho dlouho nepoužívám) a já ho musím znovu zapnout, notebook je podstatně pomalejší, všechno načítá dvakrát déle, videa na youtube se v jednom kuse sekají. Aby ntb fungoval správně, musím ho pokaždé restartovat, aby jel zase rychleji.
Ntb používám jen na práci do školy, mám v něm základní programy, žádné hry, žádné zbytečné ikony na ploše, fotky, pár písniček a dokumenty do školy. Najde se někdo, kdo by mi poradil, než dám ntb do pozáručního servisu? Děkuji.

Po vybiti alebo po uspani? Neni to jedno a urcite to nerobi v oboch pripadoch a ma to aj odlisne riesenia.
Ked to je po uspani tak mas blbe ovladace. Nastav si hibernovanie, alebo/a nainstaluj spravne ovladace.
Ked je to po uplnom vypnuti po vybiti na 0%, tak s tym neurobis nic, a neverim ze to vyreklamuju ako zavadu (nemas to vybijat do 0%, ma sa to uspat pri 10%). Potom mozes akurat pozret na webe vyrobcu ci neni novsi bios.

Podívej na nastavení různých šetřičů energie,na nastavení výkonu v možnostech napájení. Jinak po dlouhé době nečinnosti NB i PC vyhledávají aktualizace,což podle mě v minulosti fungovalo lépe. Nyní to doslova ochromí slabší stroje,poněvadž to využívá procesor na 100% a dost dlouho.