Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pípaní

Dobrý den poslední dobu mi prostě notes pípá při sledovaní videa nebo když mi dojde zpráva prostě v pozadí je slyšet pip ... nevím čím to je jestli virem nebo co ale sleduji youtube a co 10 sekund to udělá píp už si nevím rady čím by to bylo .

Tak si za prve vypni zvuky windows, za druhe skontroluj ci mas zvukovku v spravci zariadeni spravne nainstalenu, a za tretie ak to je piskanie cievok alebo inej HW komponenty, tak s tym nic nespravis.
Ak to je zvuk z disku tak ho vymen. Test disku je napr. v programe HD Tune.