Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak zapnout iPhone 5 bez použití homebuttonu

zdravím, chtěl jsme se zeptat, zda-li někdo nevíte, jak se dá zapnout iphone bez toho aniž bych použil prostřední tlačítko. Bez něj se bohužel nedostanu do menu. Vím že potom se dá nastavit hardwarové tlačítko ale to bych se prvně musel dostat do nastavení. Předem díky.

Jestli jsem tě pochopil, tak chceš zobrazit možnost zadat kód zamykací obrazovky, aniž bys přitom mačkal home button?

Zmačkni tlačítko kterým telefon vypínáš. Rozsvítí se displej.
Pak přetáhni buď:
vlevo + dolů + upravit --> můžeš zadat číselný heslo
nebo:
vpravo(spustí se ti foťák) zmáčkni miniaturu fotogalerie vlevo dole +
+"všechny fotografie" v pravo nahoře--> můžeš zadat číselný heslo.

A jestli jsi to myslel jinak, tak moji odpověď neřeš.