Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se zapne chvíli jede ale po chvíli černá obrazovka.

Dobrý den, neví někdo jak odstranit černou obrazovku která se my vždy stane když zapnu pc, chvíli pc jede ale asi po 2O až 30 sekundách se dá černá obrazovka. Na monitoru svítí čudlík že jede. Ale nic na něm není. Jedině když monitor čudlíkem vypnu a po té zapnu tak na chvíli to zase jde ale jen tak 5 sekund. Nevíte někdo co stím ? Předem děkuji za odpovědi, rady a tipy.

snad to nevyzní rýpavě, ale přesvědč se, že máš dobře zastrčené kable do monitoru a do PC-grafiky. Mi se jednou za čas stane, že ten napájecí kabel monitoru jakoby povyleze z díry a je tam jen tak napůl. A to pak monitor zhasne. A jak ty ho vypneš a zapneš, tak možná že se tím lehkým zalomcováním ten kabel zase trochu vrátí do díry, ale pak zase povypadne....

Pokud by to tímto nebylo, tak možná že je jen podsvěcovací lampa blbě připojena. Nebo třeba pojiska v monitoru může být uvolněna(nebo cokoliv jiného). To vypadá na mechanickou závadu prostě

Ako dlho máš ten monitor? Pokiaľ ho už máš neakú tú dobu tak je to logické že už prestáva fungovať, pokiaľ je teda toto problém ktorý si myslím že to je...
Viem že toto je idiotický nápad ale ešte skús možno vypojit monitor z kompu a zapojiť ho tam späť, alebo ho vypojiť zo zástrčky a pripojiť späť ale pochybujem že by to pomohlo, skorej to bude tým že ti monitor vyhasá čiže k tomu je jediné riešenie a to je kúpiť si nový.