Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem porad te co to je prosim

tohle se mi ukazuje u kazde hry kdyz si ji chci naistalovat
Nebylo možno spustit soubor "C:\Users\ja\AppData\Local\Temp\Rar$EXa0.157\Subna utica.v50198\Subnautica.exe"

em, subnautica je taky hra... a v Tempoch nezvyknú byť .exe súbory,.... nejedná sa o "cracky"? (na 99.9% je to onen problém) Zrejme ste si stiahly cracky, a spolu s ňou možno aj škodnú (malware).... alebo ste počítač "prečistili" do nefunkčnosti, nepoužívate CChnůj alebo Adwanced System Rozdrbávač?

Edit: jinak tohle by malo patriť do hernej poradny.

em, samozrejme, presunúť malware z jedného pričinka do druhého pomôže asi tak ako presunúť fúrik plný konských hovien z kuchyne do izby a myslieť si že dom začne zrazu voniať.
(fakt originálne prirovnanie)

ne nepomôže to...

ADWCleaner
MBAM
ms autoruns

ďalej odinstalovať rozdrbávače systému (inak nekterý to zvajú "čističe" a "zrýchlovače" alebo boostery (vrátane driverboosterov)), cracky, a antivirus který je stejnak k ničomu.

tohle se mi ukazuje u kazde hry kdyz si ji chci naistalovat

To se ti opravdu ukazuje jenom při pokusu instalovat hru? U ostatních .exe se to neukazuje?
Ta hláška může vyskakovat ve dvou případech: Soubor už v PC vůbec není, anebo je zavirovaný a antivirák tě k němu nepustí.