Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem domáci kino-dotaz

Ahoj,pokud to sem nepatří tak se omlouvám. Mám domácí kino SONY DAV S400 a nedávno se mi podařilo (nechtěně) urvat koncovku od jednoho repráčku.

Moc velký problém bych v tom neviděl kdyby repráčky neměli speciální ''jacky'' určené přímo k domácímu kinu.

myslíte že jde sehnat samostatně pouze ten jeden repráček či ta koncovka nebo bych musel koupit nový domácí kino?

Děkuju za případné rady.

Myslíš že to půjde? Pokud ano tak nebude to nějak vadit? (aby repráček vůbec hrál).

A kdybych náhodou tu koncovku nenašel (repráček je umístěný na skříni takže bůh ví kam to spadlo) dá se nějak ten repráček pořídit samostatně?

ajavar ti dole postnul orig kabel k tomu kinu takže to je obyč drát nic víc,na pérovou svorku co postnul už pro změnu karel hore tak fakt nevím co řešíš,jestli máš něco jinýho tak snad není problém vytáhnout to z jiný kde to máš v cajku a vyfotit...(nebo si zlomil něco v tom repráku či? )