Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Stream na Youtube

Dobry. Chcem sa informovat ohladom vidae streamovaneho na youtube. Odohral som asi hodinu a 12 min. a ked som streaming ukoncil youtube mi spracovalo z celeho videa iba 7 min. Viem na 100% ze som vysielanie nevypol skor pretoze na streamovanie som spustil odkliknutim na OBSsku a tak aj ukoncil. Ked sa video spracovavalo okazalo mi to presne hodinu a 12 min. dlzku celeho videa. Preco teda spracovalo iba tych 7 min. z celkoveho videa. Zasielam video: watch . Dakujem

Nepochopil si ironiu, on tym chcel naznacit, ze silne pochybuje o relevantnosti tvojho videa, takze podla neho 7 min dalsieho zbytocneho videa staci;o).
Samozrejme je pochopitelne, ze s odpovedou nie si spokojny, budes musiet pockat kym sa najde niekto kto nebude riesit kvalitu videa, ale bude riesit tvoj problem.

Stale som nedostal svoju odpoved :-). Video nudne no ...ako pre koho ked to hras tak bude hej. Pre mna su tiez niektore nudne, samozrejmost. Musi byt ked ani zdaleka tam neni tolko co som streamoval. Kvalita nie je najhorsia a videl som na youtube i horsie uploady. Pozrite si ich viac aby ste boli v obraze. Takze sa vratim k otazke panove a chcem odpoved nie blbe poznamky. Preco to ma iba 7 min. ??? :-)

Trochu odbocim, ptz ty si ocividne neuvedomujes jednu zasadni vec.
Radime zdarma a v nasem volnem case, tj trochu sebereflexe a pokory z tvoji strany by neskodilo :-)

A co se tyce kvality zpracovani, tak at je to hodina kousek nebo jenom 7 minut, tak samotne video bez audiokomentare / nejakeho poutaveho hudebniho podkladu je vazne nuda.

Nenutim ta pozerat moje videa. Odkaz nebol ucelom ho niekomu vnucovat, ci sirit na inych strankach ale iba ako priklad. Chcem len odpoved aby som vedel kde robim chybu, popripade video vymazem. Stremujem 1x a myslim ze kvalita je dost dobra ak si to das na najlepsiu kvalitu na youtube a mas dobry net. Netreba hned mat narazky lebo vidim ze poniektori su tu zaujati sami sebou co som aj cakal. Upload mam 4 Mbit/s. Mozno sa s tym niekto stretol a povie mas to tak a preto - lebo. Staci mi a hotovo a nebudem sa tu doberat ako male deti.

S akym sarchazmom dostanem odpoved s takym budem odpovedat tiez ...skoncil som ! A uz prestan sa opakovat s tym zdarma to viem aj bez teba. Ked dostanem odpoved na kvalitu videa a nemas zvuk, na miesto toho aby odpovedali k veci lebo niekto je zaujaty sam sebou. Tak tak sa budem spravat aj ja!!!