Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zapnout Iphone

Dobrý den, stala se mi taková nepříjemná věc, byl jsem na mobilu a z ničeho nic mi tam vyskočili nějaké proužky a když jsem mobil zamknul a odemknul byli tam ty proužky pořád, telefon jsem vypl a už se nedá zapnout neví někdo co to může být ? Když telefon připojím k počítači tak mi na Itunes ten telefon ani nevyhledá, děkuji moc. Hezký den.

Jasný no nic jiného mi nezbývá, bylo to z ničeho nic no, akorát jsem zjistil, že ta firma prý hodně lidí podvedla, a bojím se, že ten telefon je nějaký fejk. Myslíte, že by to mohl opravit i třeba můj kamarád, který se tím zabývá nebo to musí být nějaký větší odborník.

Jako která firma je podvodná? Kde jsi koupil ten telefon? Tak je žaluj, když ti to záručně nespraví. Jestli jsi to koupil někde mimo ČR, tak máš asi smůlu a z telefonu budeš mít těžítko na stůl a můžeš to dát na pokusy nějakému bastlíři, ale pochubuji, že třeba odešlý procesor je v lidských silách spravit. Víc dělat nejde.