Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení dvou monitorů

Ahoj.Mám problém zapojit druhý monitor do grafické karty ASUS GTX950-OC-2GD5 jeden mám zapojený do DVI portu a potřeboval bych poradit jakou redukci bych měl zakoupit pro zapojení druhého monitoru.Předem děkuji :).

Ahoj
Prosím tě taky bych potřeboval poradit.... mám v PC dvě karty GeForce GT980TI a zapojený 4 monitory. Při spouštění PC mám spouštěcí obrazovku (BIOS) na jinám monitoru než uvodní plochu pro heslo...kde co mám blbě nastavený? díky

Ve windows mám nastavený hlavní monitor ale i tak se to spouští na přeskáčku... zjistil jsem že asi paseku dělal ten malej monitor.... na něm se ukázalo out of range a pak se nedalo najet vubec do windows protože jsem nemohl zadat ani heslo

Pisal som ze pred prihlasenim do windows sa nepouzivaju nastavenia uzivatela, lebo uzivatel este neni prihlaseny (co je logicke keby si mal 10 uzivatelskych uctov na PC, tak ich nastavenie monitora nebvude ovplyvnovat login obrazovku). Musis zmenit monitor kdesi v nastaveniach systemoveho uctu neviem zhlavy jak.
Alebo poprehadzovat tie monitory medzi grafikami tak jak potrebujes, aby bol ten monitor ktory chces mat zapnuty strceny v tom vystupe tej grafiky ktory sa zapina pri prihlaseni.