Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak mazat text v pdf ?

Mám doma dokument v PDf formátu, a potřebuji z něho vymazat datum...jak to udělat..např pomocí gumy?..ale tak aby vzhled a i kvalita dokumentu byla zachována..lze to nějak převest do jiného formátu vymazat pak znova převest do pdf...nebo jak..
děkuji

Je to scan. takže oscanovaný dokument přes scan poslaný do pc, takže o obrázek bych řekl že jde no.
Vyřešil jsem to tak nakonec tak, že jsem převedl pdf do jp, jpg format sem ve windowsu otevrel v malovani :D a gumou vymazal datum..pote zpatky prevedl do pdf...kvalita zustala stejná...uvidím až to opět vytisknu..

převedl pdf do jp, jpg format sem ve windowsu otevrel v malovani :D a gumou vymazal datum..pote zpatky prevedl do pdf...kvalita zustala stejná

To samozrejme neni technicky mozne, ale pripustam, ze bezny kancelarsky monitor stratu kvality (hlavne v texte) nepostrehne.