Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem EVGA - Plánovaný zastarávání

Co myslíte, dává evga do grafických karet kurvítka? Včera mi odešla GTX 780 SuperClocked, dva měsíce po záruční lhůtě skoro na den přesně. Co jsem četl na Amazonu, tak nejsem jediný, komu ve stejný čas stejným způsobem tahle karta odešla.

To uz asi uplne neklapne, leda bych ji nejak slozil dohromady :)...ale nevidim v tom moc vyznamu. Tahla karta byla v kompu jako druha, jen pro CUDA rendering, bez zapojeni k monitoru. Během renderingu zacala problikavat obrazovka a uz se to sypalo, celej system spadl. Po několika zapnutích kompu uz byl system tak zasekanej, ze se to nedalo pouzivat a softwary mi vubec neukazovaly ani jednu grafickou kartu, vsechno bezelo na Intel grafice z procesoru. Porad to problikavalo a po chvilce to hodilo modrou. Instalace ovladacu se nekdy podarila, nekdy ne...chovalo se to jak 486 z devadesatejch let.
Zkusil sem zalozni zdroj, "neco jako mimotelni obeh" :), zadna zmena, vyndal sem primarni grafiku 1070 a dal misto ni 780, no a to bylo uplne hotovy. Na tom by se nedaly hrat ani karty, nebo hledani bomb.

Takze asi tak..

tam nebude problém.

Instalace ovladacu se nekdy podarila, nekdy ne

nebo klasicky od základu špatná instalace ovladačů.
máš sice na tom pc dvoje windows(?), ale jestli to instaloval stejný admin, tak se to nevylučuje.

Včera mi odešla GTX 780 SuperClocked

ověříš jen v jiném pc (nebo stačí s jiným diskem), čistá instalace systému od začátku.