Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Netočí se zdroj

Zdravím,

prosím Vás syn se hrabal v pc a rozebíral zdroj a nyní se mu netočí větrák, ale pc šlape. Jedná se o Eurocase 350W. Jak to vyřešit znovu rozebrat a mrknout se na to (vubec tomu, ale nerozumím) nebo to někam odnést či koupit už nový (tenhle už má za sebou přes 10 let, řekl bych) ? Děkuji

No hlavně buďte rád, že to přežil aspoň syn, bez nadsázky.
Možná je jen odpojen konektor větráku i když zdroje Eurocase mají většinou větrák přiletovaný. V každém případě zdroj Eurocase by bylo přinejmenším vhodné nahradit něčím rozumnějším.